Acil Kurye

Kocaeli’nin Gebze ilçesinin tarihi milattan öncesine dayanıyor. İlçe tarihi açıdan çok fazla tarihe ev sahipliği yapması sebebi ile son zamanlarda çok hızlı bir nüfus artışı yaşayan Gebze ilimiz tarihi açıdan önem kazanmaya başladı. Yeni yapılmaya başlanan hastaneler, mağazalar ve benzeri iş alanları ve sahaları ile çok fazla önem kazanmaya başlayan Gebze geliştikçe bu doğrultuda ihtiyaçlar da artmaya başlıyor. İhtiyaçlara cevap vermeye çalışan firma ve iş sahipleri bu konuda oldukça başarılı olmaktadır. Bizde şirket olarak size teslimat yapılacak işlerinize destek olmak amacı ile motorlu kurye ve arabalı kurye hizmetini sunuyoruz. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda size en hızlı şekilde getir götür işlerinde destek oluyoruz.

Gebze’de Verdiğimiz Kurye Hizmetleri

Gebze ilçemize bağlı çalışmakla beraber birçok çevre il ve ilçelere hizmet vermekteyiz. Hizmet alan sahalarımızın en başında; Çayırova, Dilovası, Şekerpınar, Darıca, Hereke gibi bölgeler gelmektedir. Acil kuryeile hizmet istediğiniz zaman 90 dakikada ulaştırıyoruz. Yani 1,5 saatte istediğiniz veya göndermek istediğiniz eşyalarınız kuryemiz ile güven içinde yerine teslim edilecektir. Bu sayede ulaşacağınızdan endişe ettiğiniz paketiniz hem vaktinde hem de güven içinde teslimat yapılacaktır. Kurye hizmetlerimiz sadece bununla sınırlı değildir. İlçe içerisinde de kurye görevi yapmaktayız. İlçe içinde en çok yaşanan sorunların başında gelen trafiğe bağlı yetişememe kaygısı özellikle hastane ve büyük mağaza zincirleri için büyük bir sorun olan bu durumu kurye servisimiz en hızlı şekilde teslim yaparak ulaştırmaya çalışacaktır.

Acil Kurye İhtiyacınızda Hep Yanınızdayız

Sadece acil kurye hizmeti vermeyen firmamız birçok özelliği ile sizlerin yanında olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Sizlere güven aşılayabilmeyi bir borç bile firmamız ile birçok yöntem ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Uçak kurye şehir dışın yollamak istediğiniz paket ve evraklarınız güven içinde gidecektir. Paket güvencesi tamamen bize ait olmaktadır. Ayrıca göndereceğiniz kurye şekline göre ödeme şeklinizde değişiklik gösterecektir. Bu sayede sizde size en uygun yöntemle paketinizi yollayabileceksiniz. Eğer sizde çok fazla kurye ihtiyacı yaşıyorsanız uygun fiyat ve hizmet kalitesi diyorsanız size en yakın olan

Kurye şirketimizden yardım alabilirsiniz. Hizmet sahası olarak çok geniş bir yelpazeye hükmeden firmamız ile iş yapmaktan keyif alacasınız.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir