VIP Kurye

Tarihçesi milattan öne 11. Yüzyıla dayana Gebze son yıllarda bu tarihi eserler sayesinde hızlı turist alımı ile hızla gelişmeye ve son yılların en çok turist alan ilçeleri arasına girmeyi başardı. Hızla gelişmeye başlayan bir ilçede hızla nüfus artışı ve buna bağlı olarak ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Bu sebeple işe el atan iş adamları bu ilçede olan çalışmalara hız verdi. Bu sayede iş sahaları ve yeni ihtiyaçlar oluşmaya başlayan ilçede bizde firma olarak kurye görevini üstenmeye karar verdik. Verdiğimiz karardan ve hizmetlerden dolayı onur duyuyoruz. Size en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz kendimizi daha iyi yapma konusunda sizinle birlikte ilerleyeceğiz.

Gebze Kurye İş Sahası

Geniş hizmet kapasitesine sahip olan kurye şirketimiz sizlere her açıdan hizmet vermeye çalışıyor alanımız konusunda uzman kadro ve ekibimiz ile ihtiyaca yönelik hizmette sınır tanımayan şirketimiz kurumsal ve kişiye özel hizmetler sunmaktadır. Alanımız konusunda her alana hizmete açık olan firmamız ihtiyaca yönelik VIP kurye hizmeti dışında başka hizmetlerde vermektedir.

Hizmet Sahası Ve Alanları

İlçemize bağlı birçok semt ve il de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunların başında gelen; Hereke, Şekerpınar, Dilovası, Darıca, Çayırova bölgeleri olurken. İsteğe bağlı başka ille içinde hizmetlerimiz var olmaktadır. Sadece VIP kurye hizmeti vermeyen firmamız size uçak kurye veya acil kurye gibi hizmetlerde vererek her zaman sizin yanınızda olduğumuzu kanıtlamaya çalışmaktayız. Hizmette sınır tanımayan şirketimizgece kurye ile gün içerisinde saat 17:00’dan sonra da hizmet vermektedir. Bu sayede her an yanınızda olduğumuzu sizlere göstermek bizim sizlere olan borcumuz olarak biliriz. Güven konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız firmamız ile eşya veya evraklarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceksiniz.

Sizlere en iyi hizmeti ve uygun fiyatı sunabilmek için birçok yöntem ve tarza bağlı çalışıyor olmamız ihtiyaçlarınıza göre en uygunu seçebilmeniz açısındandır. Hangi kurye tipi size uygu ise o yöntemle eşyalarınızı güven içinde gönderebileceğiniz şirketimizde güler yüzlü hizmet ve tecrübeli eleman kadrosu ile her daim yanınızda olacağız.

Eğer sizde bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bize ulaşabilmeniz bir telefon kadar kolay ve yakın olmaktadır. Sayfamızda bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız bulunmaktadır. Güven ve kaliteli hizmetin tek adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Motorlu Kurye Hizmetleri

Gebze moto kurye hizmetleri, Kocaeli’nin derince, dilovası, şekerpınar, çayırova, darıca, körfez,hereke, izmit bölgeleri ile İstanbul’un tüm semtlerine hızlı teslimat hizmeti vermektedir. Normal gönderim 3 Saat, Acil gönderi 1,5 saat’de teslimat edilmektedir. Acil gönderim normal gönderi fiyatının iki katı ile ücretlendirilmektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir