Gebze Kurye

İstanbul’un ilçesi gibi duran Gebze ilçesinde yer alan birçok sanayi bölgesi bu ilçeyi neredeyse İstanbul’a bağladı. Öyle ki Kocaeli ilçesi gibi değil, sanki İstanbul’un bir ilçesi konumunda. Hızla artan nüfusu ve artan sanayisi ile son yıllarda hızla büyüyen bir ilçe görünümünde. İlçede yer alan Şekerpınar bölgesinde yer alan sana yi bölgeleri ile birçok firmaya kucağını açmış durumdadır. Özellikle de Çayırova ve Dilovası sanayi ve yerleşimin hızla arttığı diğer bölgeler olarak dikkat çekiyor.

Hızlı ve yoğun yaşamına ayak uydurmak biraz zaman almakta ve işleri büyük ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle bazı işlerimize gecikmek ya da işlerimizi ertelemek kaçınılmaz bir son olarak görülmektedir. Özellikle İstanbul’un yoğun trafiği zaman problemini ortaya çıkarmaktadır. Dolayısıyla gideceğimiz yere saatler öncesinden çıkmamız ya da birkaç işimizi iptal etmemiz gerekmektedir. Firmamız işte tam da bu konuyla ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Moto kurye ve araçlı kurye hizmetlerimizle Hızır gibi yetişiyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Firmamız köklü ve güvenilir bir firma olup, bu konudaki tüm ihtiyaçlarınıza hizmet etmektedir. Gebze moto kurye hizmetimiz sayesinde acil olarak göndermeniz gereken her türlü evrak ve paketleriniz özenle adresten alınıp gönderilen adrese teslim edilmektedir. Daha büyük kuryeler içinse Gebze arabalı kuryelerimiz mevcuttur. Elinizden teslim aldığımız paket, dosya, büyük çaptaki eşyalarınız en kısa sürede adresine yetişmektedir. Ayrıca eşyalarınızın takibini bizi arayarak yapabilmeniz de mümkün olmaktadır. Firmamız güveni ve hızı kendisine misyon edinmiştir. İstanbul içi ve çevre illerine hizmetimiz mevcuttur. İstanbul’un dört bir yanına ve Kocaeli gibi yakın illere tek bir tuş hareketinizle göndermek istediğiniz her şeyi kolayca götürüyoruz. Bize verdiğiniz emanetler bizim emanetimizdir felsefesiyle yola çıkmaktayız.

Çalışma Saatleri Nelerdir?

Bizler sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla hem moto kurye hem de arabalı kuryelerimizi 7/24 hizmet içi bırakmaktayız. Bizlere her an ulaşabilmektesiniz. Üstelik ulaşmanız da çok kolay. Gebze nöbetçi kuryemiz sayesinde hafta içi ve hafta sonu fark etmeden gece gündüz sizler için faaliyet göstermekteyiz. Ansızın bir evrak mı göndermeniz gerekiyor? Sürpriz bir hediye mi yollamak istiyorsunuz? Her an ulaşabilmenin güvencesiyle Gebze kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Gebze gece kuryeyle geceleri de artık kurye işlemleri zor olmayacaktır.

Nasıl Ulaşabilirim? Neler Gerekli?

Sayfamızdaki ulaşım bilgilerinden bizlere çok rahat ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz Gebze kurye ekibi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır. Siz kuryenizi hazırlayın, bizler motorlu kurye veya araçlı kuryemizle evinizden alalım ve yerine güvenle bırakalım. Bunun için gerekli olan tek şey işinde profesyonel Gebze kurye ’ye ulaşmak için bizi çağrı merkezimizden aramak ve kurye talep etmektir.

Motorlu Kurye Hizmetleri

Gebze moto kurye hizmetleri, Kocaeli’nin derince, dilovası, şekerpınar, çayırova, darıca, körfez,hereke, izmit bölgeleri ile İstanbul’un tüm semtlerine hızlı teslimat hizmeti vermektedir. Normal gönderim 3 Saat, Acil gönderi 1,5 saat’de teslimat edilmektedir. Acil gönderim normal gönderi fiyatının iki katı ile ücretlendirilmektedir.