Moto Kurye

Kocaeli ilçesine bağlı olan Gebze artan sanayileşme ile iş kollarında gelişmeye başlamıştır. İş kollarının gelişmesi istihdamı da olumlu etkileme başlamıştır. Bu sayede birçok firma kendi alanlarında yatırımlar yapmakta ve gelişmelerini tamamlamaktadırlar. Bu gelişmenin yaşandığı ilçede ürün veya belgelerin müşterilere, alıcılara zamanında ulaşması da önem kazanmaya başlamıştır. Özellikle kargo ürünlerinin müşterilere teslimi memnuniyet açısından gerekli olması ve yeni müşteri kitlelerine ulaşmada aktif bir rol oynamaya başlamıştır.

Hızlı Sevkiyat İçin Moto Kurye

Firmamız bu gelişen ve büyüyen iş kollarına profesyonel bir şekilde yardımcı olmak için kurye ve kargo hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Özellikle moto kurye hizmeti ile firmaların müşteri ilişkilerini güçlendirmelerine ve zamanında teslim yapmalarına olanak sunulmaktadır. Tüm bu hizmetler kurumsal çerçeve içerisinde özel olarak verilir. Firmamız ayrıca gece kurye hizmeti ile de müşterilerine destek sunar. Acil gönderilerinizin ulaşmasında yardımcı olan firmamız günün her saati aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Arabalı Kurye

Asya ve Avrupa kıtası arasında en önemli geçit alanı olan Kocaeli iline bağlı Gebze ilçesi son yıllarda hızlı bir gelişmeye sahip olmaktadır. Bunun sebebi ise; bilinene en eski tarihi olan Bitinya bölgesinin içerisinde yer almasıdır. Son zamanlarda turistlerin çok fazla ilgisini çekmesi ve bu doğrultuda bölgede bulunan iş sahalarının artması ilçede birçok ihtiyacı da beraberinde getirdi. İhtiyaca bağlı iş sahalarının en başında; hastane, büyük mağaza, resmi kurum ve kuruluşlar gelirken bunun getirisi olan getir götür ihtiyaçları içinde kurye ihtiyacı doğmaktadır. Kurye alanında hizmet vermek için harekete geçen firmamız size en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz durmadan çalışıyor. Her ihtiyaç için ayrı bir alan çalışması yapılan ilçede bizde üstümüze düşen vazifeyi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Uçak Kargo

Gebze ilçemizin tarihçesini anlatmaya kalksak sizlere 11. Yüzyıldan başlamamız gerekiyor. Tarihi açıdan çok geniş bir yapıya sahip olan Gebze ilçesi son zamanlarda hızla bir şehirleşmeye doğru yol almaya başlanması. Bunun sebebi ise son zamanlarda turistleri bu ilçeye olan tarihi ilgisinden geliyor. Saklı kalmayan bir tarihin gün yüzüne çıkması ve hızlı nüfus artışı ile ilçe de büyük oranda iş sahaları ve ihtiyaçlar ortaya çıkmış bulunuyor. İhtiyaçlar doğrultusunda iş sahaları kuran iş adamları her açıdan ihtiyaç gidermek için uğraşıyor ve bu konuda oldukça başarılı oluyorlar. Hızlı büyüyen ve nüfus artışı gösteren bir ilçede en çok yaşanan problemlerin başında hiç şüphesiz ki trafik sorunu gelir. Bizde gönderilerinizin teslimatı konusunda zaman ve ulaşım sorununuzu ortadan kaldırmak için elimizden geleni yaparak kurye hizmetleri ile sizlere destek vermeye çalışıyoruz.

VIP Kurye

Tarihçesi milattan öne 11. Yüzyıla dayana Gebze son yıllarda bu tarihi eserler sayesinde hızlı turist alımı ile hızla gelişmeye ve son yılların en çok turist alan ilçeleri arasına girmeyi başardı. Hızla gelişmeye başlayan bir ilçede hızla nüfus artışı ve buna bağlı olarak ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Bu sebeple işe el atan iş adamları bu ilçede olan çalışmalara hız verdi. Bu sayede iş sahaları ve yeni ihtiyaçlar oluşmaya başlayan ilçede bizde firma olarak kurye görevini üstenmeye karar verdik. Verdiğimiz karardan ve hizmetlerden dolayı onur duyuyoruz. Size en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz kendimizi daha iyi yapma konusunda sizinle birlikte ilerleyeceğiz.

Gebze Kurye İş Sahası

Geniş hizmet kapasitesine sahip olan kurye şirketimiz sizlere her açıdan hizmet vermeye çalışıyor alanımız konusunda uzman kadro ve ekibimiz ile ihtiyaca yönelik hizmette sınır tanımayan şirketimiz kurumsal ve kişiye özel hizmetler sunmaktadır. Alanımız konusunda her alana hizmete açık olan firmamız ihtiyaca yönelik VIP kurye hizmeti dışında başka hizmetlerde vermektedir.

Acil Kurye

Kocaeli’nin Gebze ilçesinin tarihi milattan öncesine dayanıyor. İlçe tarihi açıdan çok fazla tarihe ev sahipliği yapması sebebi ile son zamanlarda çok hızlı bir nüfus artışı yaşayan Gebze ilimiz tarihi açıdan önem kazanmaya başladı. Yeni yapılmaya başlanan hastaneler, mağazalar ve benzeri iş alanları ve sahaları ile çok fazla önem kazanmaya başlayan Gebze geliştikçe bu doğrultuda ihtiyaçlar da artmaya başlıyor. İhtiyaçlara cevap vermeye çalışan firma ve iş sahipleri bu konuda oldukça başarılı olmaktadır. Bizde şirket olarak size teslimat yapılacak işlerinize destek olmak amacı ile motorlu kurye ve arabalı kurye hizmetini sunuyoruz. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda size en hızlı şekilde getir götür işlerinde destek oluyoruz.

Gebze’de Verdiğimiz Kurye Hizmetleri

Gebze ilçemize bağlı çalışmakla beraber birçok çevre il ve ilçelere hizmet vermekteyiz. Hizmet alan sahalarımızın en başında; Çayırova, Dilovası, Şekerpınar, Darıca, Hereke gibi bölgeler gelmektedir. Acil kuryeile hizmet istediğiniz zaman 90 dakikada ulaştırıyoruz. Yani 1,5 saatte istediğiniz veya göndermek istediğiniz eşyalarınız kuryemiz ile güven içinde yerine teslim edilecektir. Bu sayede ulaşacağınızdan endişe ettiğiniz paketiniz hem vaktinde hem de güven içinde teslimat yapılacaktır. Kurye hizmetlerimiz sadece bununla sınırlı değildir. İlçe içerisinde de kurye görevi yapmaktayız. İlçe içinde en çok yaşanan sorunların başında gelen trafiğe bağlı yetişememe kaygısı özellikle hastane ve büyük mağaza zincirleri için büyük bir sorun olan bu durumu kurye servisimiz en hızlı şekilde teslim yaparak ulaştırmaya çalışacaktır.