Tag Archives: gebze moto kurye

Gebze Moto Kurye

Gebze Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz.

Gebze kurye ile bir adım daha önde olduğumuz kurye taşımacılığı alanında. Araçlı kurye, Vip express kurye, Motorlu kurye, Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Gebze bölgesinin her noktasında belirtilen adresten gönderi alınarak talebiniz doğrultusunda belirtilen her noktaya teslimat sağlamaktadır.

Gebze moto kurye tam donanımlı uzman çalışma arkadaşları ile günün her saatinde hizmetinizdedir. Gebze motor kurye hizmetimizden en iyi şekilde faydalanmak isterseniz sitemizde belirttiğimiz müşteri iletişim merkezi telefon hatlarından bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz.

Kurye gönderileri ekstra bir acil durumu söz konusu ise gönderi kaydı bıraktığınız zaman bunu yetkilimize belirtirseniz sizlere hızlı gönderi hizmeti sağlarız.

Gebze normal kurye hizmeti olarak  (120dk – 210dk) arası teslim yapılır. Normal ücretlendirme

Gebze express kurye hizmeti olarak (60 dk- 120 dk) arası teslim yapılır. İki katı ücretlendirme

Gebze vip kurye hizmeti olarak ( 45 dk – 80 dk) arası teslim yapılır. üç katı ücretlendirme

Gebze Kurye

Gebze kurye olarak bizler gebze içerisinde kurye ihtiyacını karşılamak için tecrübemizi ve hızımızı kullanarak siz değerli müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti vermekte olan bir kurye şirketiyiz.

Önceliğimiz müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek ve kurye ihtiyacında kolaylık sağlamaktır.Gebze içerisinde sizler için 1 numaralı kurye hizmeti olmaya çabalamaktayız.

Gebze Moto Kurye sizlere Motorlu , Arabalı , Acil , Vip , Express , Normal Kurye gibi farklı kurye servisleri sunmaktadır.Sizlere uygun olanı seçerek en iyi şekilde hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Standart gönderi teslimat süresi 3-3,5 saat sürmektedir. Acil ihtiyaçlarınız için express kurye hizmeti talep ediniz. Teslimat Süresi:  1-2 saat sürmektedir.

Ekonomik Fiyatlara Kurye Hizmeti

Gebze motorlu kurye çok acil olmayan gönderiler için 3-4 Saat süreli teslimat garantisi vererek çok daha avantajlı fiyatlar ile kurye gönderebilme imkanı sunmaktadır.

Toplu Gönderileriniz İçin Toplu Dağıtım 

Çok fazla sayıda dağıtım ürünleriniz var ise sizlere iyi bir haberimiz var. Gebze kurye toplu dağıtım ihtiyaçlarınız için ekonomik seçenekler sunmaktadır. İmzalı / İmzasız, Tahsilatlı / Tahsilatsız seçenekleri ile toplu dağıtım hizmeti alabilirsiniz.

Büyük Gönderiler İçin Arabalı Kurye 

Gönderiniz yaya veya motokurye ile taşınamayacak kadar büyük olduğu durumlarda adresinize panelvan kamyonet araç ve kurye göndererek taşıma işlemini yapıyoruz.